Se afișează postările cu eticheta reghecampf. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta reghecampf. Afișați toate postările

23 mai 2013

Reghecampf ramane la Steaua

Steaua va fi condusa de MM Stoica si Reghecampf, a declarat Mihai Stoica dupa vizita la Gigi Becali.

Mihai Stoica a declarat ca Reghecamf  va ramane la Steaua, intr-o emisiune talk-show:

"Cel mai bun lucru pentru noi în acest moment este faptul că Laurenţiu nu va pleca. Reghe continuă, asta e garanţia că vom ajunge în grupele Champions League. În momentul ăsta nu pot să mă gîndesc cine l-ar putea înlocui.

Reghe trebuie să ducă echipa în Champions League, pentru că titlul e meritul lui"